Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Landskap 1920

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: HS 20

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering