Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskap 1920

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: HS 20

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00