Dal, Harald(1902-1972)
Landskap, Nesodden 1945
Olje på plate
60x80
Signert og datert nede t.h.: H. Dal - 45
Påtegnet, antagelig av kunstneren, med tittel på baksiden av platen: "Landskap Nesodden 1945".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000