Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Dal, Harald(1902-1972)
Landskap, Nesodden 1945

Olje på plate
60x80
Signert og datert nede t.h.: H. Dal - 45

Påtegnet, antagelig av kunstneren, med tittel på baksiden av platen: "Landskap Nesodden 1945".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000