Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Berger, Einar(1890-1961)
Fiskebåt i opprørt sjø 1957

Olje på lerret
83x93
Signert og datert oppe t.h.: E. Berger 57

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00