Berger, Einar(1890-1961)
Fiskebåt i opprørt sjø 1957
Olje på lerret
83x93
Signert og datert oppe t.h.: E. Berger 57
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Olje på lerret
83x93
Vurdering