Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Småbåthavn 1962

Akryl på papir, lysmål
37x45
Signert og datert nede t.h.: Eikaas -62

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering