Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Småbåthavn 1962
Akryl på papir, lysmål
37x45
Signert og datert nede t.h.: Eikaas -62
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Akryl på papir, lysmål
37x45
Vurdering