Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Studie av løvtrær 1858

Olje på papir, oppklebet på plate
29x38
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold. 1858.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering