Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Grønvold, Marcus(1845-1929)
Vandrende pike med hund 1915

Olje på lerret
57x92
Signert og datert nede t.h.: M Grønvold 1915 Muchen

Påtegnet på lapp fra München på baksiden, på blindrammen: "Marc Grönvold".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00