Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Bølling, Sigrid (1852-1917)
Elveparti i Syd-Europa

Olje på lerret
46x65
Signert nede t.v.: S. Bölling.

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "4 Frk. Sigrid Bölling".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering