Bølling, Sigrid(1852-1917)
Elveparti i Syd-Europa
Olje på lerret
46x65
Signert nede t.v.: S. Bölling.
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "4 Frk. Sigrid Bölling".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000