Peters, Wilhelm(1851-1935)
Landarbeidere 1886
Pastell, lysmål
34x48
Signert og datert nede t.h.: Wilh Peters 86.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Pastell, lysmål
34x48
Vurdering