Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Stille sommerdag 1888

Olje på lerret
67x100
Signert og datert nede t.h.: Jörgen Sörensen 88

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "4. Stille Sommerdag Jörgen Sörensen".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000