Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Hanno, Carl von (1901-1953)
Mann som slår gress med ljå 1947

Olje på plate
46x55
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: Carl v. Hanno 47 (49?)

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000