Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Hanno, Carl von (1901-1953)
Oppstilling med terninger, flasker og glass 1930

Olje på lerret
35x36
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 30

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering