Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Oppstilling med terninger, flasker og glass 1930

Olje på lerret
35x36
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 30

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 4 000