Rittun, Thorstein(1929-2018)
Frieren 1955
Olje på lerret
85x67
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 55
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
85x67
Vurdering