Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Frieren 1955

Olje på lerret
85x67
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 55

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000