Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Regnvær i Urbø, Rauland i Telemark 1940

Olje på plate
36x44
Signert og datert nede t.v.: HK -40

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Harald Kihle Regnvær i Urbö, Rauland (Telemark) 1940".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000