Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Abrahamsson, Ola(1883-1980)
Fra Nordland 1937

Olje på lerret
121x128
Signert og datert nede t.h.: Ola Abrahamsson -37

Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 45 med tittel: "Fra Nordland".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000