Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Vårblomster i vase 1919

Olje på lerret
32x41
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 19

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering