Jorde, Lars(1865-1939)
Vårblomster i vase 1919
Olje på lerret
32x41
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 19
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
32x41
Vurdering