Jorde, Lars(1865-1939)
Utsikt mot Balbergkampen 1921
Olje på plate
41x47
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 21
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
41x47
Vurdering