Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Utsikt mot Balbergkampen 1921

Olje på plate
41x47
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 21

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering