Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Holmenkollen 1918

Olje på lerret
85x69
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -18

Vinterbilde angivelig fra Holmenkollen.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering