Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Dampskip og jagt i smul sjø

Olje på lerret
66x82
Signert nede t.h.: Nils Hansteen

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000 med forbehold