Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Dampskip og jagt i smul sjø

Olje på lerret
66x82
Signert nede t.h.: Nils Hansteen

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering