Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Engelsk race, Themsen 1897
Olje på lerret
61x48
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen 97
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Engelsk race (Themsen)".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500