Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Johnssen, Hjalmar (1852-1901)
Engelsk race, Themsen 1897

Olje på lerret
61x48
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen 97

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Engelsk race (Themsen)".

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering