Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Johnssen, Hjalmar(1852-1901)
Engelsk race, Themsen 1897

Olje på lerret
61x48
Signert og datert nede t.h.: Hjalmar Johnssen 97

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Engelsk race (Themsen)".

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500