Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Nicolaisen, Lise (1926-)
Eng med blomster 1991

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t. h.: Lise Nicolaisen 1991.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering