Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Myllardottri dansar 1895

Blyant og akvarell på papir, lysmål
62x80
Signert og datert oppe t.h.: G Munthe 1895

Påtegnet oppe på arket: "Myllardottri dansar aa kve aa slær ihop rime me foto saa gjeng ho seg paa leikarvollen Halvor koningjen imote." Kartong til teppe.

Vurdering

Tilslag NOK 36 000