Munthe, Gerhard(1849-1929)
Myllardottri dansar 1895
Blyant og akvarell på papir, lysmål
62x80
Signert og datert oppe t.h.: G Munthe 1895
Påtegnet oppe på arket: "Myllardottri dansar aa kve aa slær ihop rime me foto saa gjeng ho seg paa leikarvollen Halvor koningjen imote." Kartong til teppe.
Vurdering
Tilslag NOK 36 000