Ulving, Even(1863-1952)
Fra Årøysund ved Nøtterøy
Olje på lerret
64x88
Signert nede t.v.: E. Ulving
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
64x88
Signert nede t.v.: E. Ulving
Vurdering