Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Årøysund ved Nøtterøy

Olje på lerret
64x88
Signert nede t.v.: E. Ulving

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 65 000