Ulving, Even(1863-1952)
Fra Balestrand
Olje på plate
51x71
Signert nede t.v.: E Ulving
Påtegnet på baksiden av platen: "Fra Sognefjord (ved Balestrand)".
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på plate
51x71
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering