Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Balestrand

Olje på plate
51x71
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet på baksiden av platen: "Fra Sognefjord (ved Balestrand)".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering