Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Helgelandskysten

Olje på lerret
73x106
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000