Dahl, Hans(1849-1937)
Sommerdag ved Balestrand
Olje på lerret
66x100
Signert nede t.h.: Hans Dahl.
Påtegnet med kunstnernavn og tittel på messingplakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 115 000