Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Sommerdag ved Balestrand

Olje på lerret
66x100
Signert nede t.h.: Hans Dahl.

Påtegnet med kunstnernavn og tittel på messingplakett på rammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 115 000