Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Fiskere ved strand 1909

Olje på lerret
59x106
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1909.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 98 000