Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Fiskere ved strand 1909
Olje på lerret
59x106
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1909.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 98 000
Olje på lerret
59x106
Vurdering
NOK 70 000–90 000