Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Fiskere ved strand 1909

Olje på lerret
59x106
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1909.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 98 000