Riis, Bendik(1911-1988)
Stjernehimmel over furuskog, vinter
Olje på plate
90x70
Signert nede på midten: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på plate
90x70
Vurdering