Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Riis, Bendik (1911-1988)
Stjernehimmel over furuskog, vinter

Olje på plate
90x70
Signert nede på midten: Bendik Riis

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000