Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Sta Cappucini, Syrakus, Sicilia

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: J Rian

Signert og stedsbestemt på baksiden av platen: "J Rian Sta Cappucini Siracusa Sicilia". Angivelig malt i 1951.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00