Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Kjær, Anders (1940-)
Nysne

Olje på lerret
105x145
Signert nede t.h.: Kjær

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Nysne" (110x150 cm) Anders Kjær 1990".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000