Kjær, Anders(1940-)
Nysne
Olje på lerret
105x145
Signert nede t.h.: Kjær
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Nysne" (110x150 cm) Anders Kjær 1990".
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 42 000