Jorde, Lars(1865-1939)
To gutter i landskap med gårdsbruk 1922
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 22
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
70x80
Vurdering