Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Jorde, Lars (1865-1939)
To gutter i landskap med gårdsbruk 1922

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 22

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000