Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Lundeby, Alf (1870-1961)
Utsikt over Lillehammer 1920

Olje på lerret
54x65
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby L.hmr 1920 (26?)

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Herr Alf Lundeby Lillehammer".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000