Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Losskøyte 1893

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000