Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Interiør
Olje på lerret
70x80
Signert nede t.h.: Bernhard Folkestad
Minneutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 99 med tittel: "Interiør".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000