Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Interiør

Olje på lerret
70x80
Signert nede t.h.: Bernhard Folkestad

UTSTILT:

Minneutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 99 med tittel: "Interiør".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 40 000