Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Interiør

Olje på lerret
70x80
Signert nede t.h.: Bernhard Folkestad

Minneutstilling, Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 99 med tittel: "Interiør".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000