Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne ved toalettbord 1949

Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian -49

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 400 000