Engebret, Bjarne(1905-1985)
Selvportrett ved staffeli
Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: Bjarne Engebret
Lauvlia 2001.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Olje på lerret
60x51
Lauvlia 2001.
Vurdering