Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Engebret, Bjarne (1905-1985)
Selvportrett ved staffeli

Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: Bjarne Engebret

UTSTILT:

Lauvlia 2001.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering