Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Rose, Knut (1936-2002)
Avvente

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Avvente Knut Rose 81-83". Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av rammen: "Knut Rose -83 Avvente". Brundtland 83.5 med tittel: Avvente.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000