Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Deberitz, Per (1880-1945)
Kystlandskap 1937

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 37.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000