Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Onsager, Søren (1878-1946)
Kvinne med sigarett 1919

Olje på lerret
67x51
Signert og datert oppe t.h.: Søren Onsager 1919 (18?)

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000