Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Kvinne med sigarett 1919

Olje på lerret
67x51
Signert og datert oppe t.h.: Søren Onsager 1919 (18?)

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 130 000