Onsager, Søren(1878-1946)
Kvinne med sigarett 1919
Olje på lerret
67x51
Signert og datert oppe t.h.: Søren Onsager 1919 (18?)
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på lerret
67x51
Vurdering