Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Storstein, Aage (1900-1983)
Sne i Adm. Børresens vei, Bygdøy

Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Storstein.

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden av platen: "Sne i adm. Børresens vei. Bygdøy 29 mars 1956 fullført 25 april katnr. 138 f. Storstein.".

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000