Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Sittende kvinne i interiør

Olje på lerret
125x81
Signert nede t.h.: Diriks.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000