Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Løkke, Marie(1876-1948)
Kvinne som pusser messing

Olje på lerret
81x71
Signert nede t.h.: Marie Løkke

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00