Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Løkke, Marie (1876-1948)
Kvinne som pusser messing

Olje på lerret
81x71
Signert nede t.h.: Marie Løkke

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering