Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Tunold, Bernt(1877-1946)
Gladiolus i krukke 1941

Olje på lerret, oppklebet på plate
60x50
Signert og datert nede t.v.: Bernt Tunold 1941

Signert på baksiden av platen: Bernt Tunold.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00