Segelcke, Severin(1867-1940)
Fra Kristiania, april 1917
Olje på lerret
95x75
Signert nede t.h.: Segelcke
Datert og påtegnet nede t.v.: Kristiania. April 1917
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Olje på lerret
95x75
Signert nede t.h.: Segelcke
Vurdering