Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Segelcke, Severin (1867-1940)
Fra Kristiania, april 1917

Olje på lerret
95x75
Signert nede t.h.: Segelcke

Datert og påtegnet nede t.v.: Kristiania. April 1917

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering