Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Skredsvig, Christian (1854-1924)
Studie av tømmerstokker lagt over bekk

Olje på lerret, oppklebet på plate
23,5x31,5
Signert nede t.v.: CS

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering