Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Juul, Ole (1852-1927)
Kystlandskap

Olje på plate
22x28
Signert nede t.h.: O Juul.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering