Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Fra Jostedalen 1951

Olje på plate
38x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Jostedalen 1951

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen: "Fra Jostedalen".

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering