Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på plate
25x32
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000