Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på plate
25x32
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000