Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Ulving, Even (1863-1952)
Kystlandskap i ettermiddagslys

Olje på lerret
31x45
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering