Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap i ettermiddagslys

Olje på lerret
31x45
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000