Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Fra Son 1906

Olje på mahogniplate
36x47
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: C Dörnberger. 1906 Soon

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 14 000