Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Sundt-Ohlsen, Thoralv (1884-1948)
Ståvivannet 1920

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x45
Signert og datert nede t.h.: Th Sundt-Ohlsen 1920

Vi hadde kalt dette Elvelandskap, men det er feil. Fra Ståvivannet bare en bekk renner ut av det, ingen elv eller bekk inn! Det er abbor i vannet!

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Vurdering